۰

مدارس چابهار دوشنبه تعطیل اعلام شد

سرپرست فرمانداری چابهار گفت: با توجه به ادامه بارندگی ها و احتمال آبگرفتگی معابر و بروز سیل فردا دوشنبه تمامی مدارس این شهرستان تعطیل است.
مدارس چابهار دوشنبه تعطیل اعلام شد
رحمدل بامری در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: با هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان چابهار تمامی مدارس شهری و روستایی شهرستان چابهار در همه مقاطع تحصیلی در دو شیفت فردا دوشنبه مورخ ( ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ) تعطیل اعلام شد.

وی افزود: به دلیل تداوم بارندگی‌ها در ساعات آینده و احتمال آبگرفتگی معابر، جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه‌ها، با توجه به ضرورت حفظ جان مردم به ویژه دانش آموزان و جلوگیری از بروز حوادث احتمال تمامی مدارس شهری و روستایی شهرستان چابهار در همه مقاطع تحصیلی در دو شیفت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶ فروردین تعطیل است.

وی با اشاره به اینکه تمامی مدارس شهری و روستایی منطقه دشتیاری نیز فردا در هر دو نوبت صبح و ظهرتعطیل اعلام شده است، بیان کرد: به دلیل حجم زیاد بارندگی در مناطق روستایی و عشایری و طغیان رودخانه های محلی و فصلی و انسداد برخی محورهای مواصلاتی وسیلابی شدن برخی مسیل ها مدارس کلیه مقاطع تحصیلی روستایی سطح منطقه دشتیاری «بخش های دشتیاری، مرکزی و پلان» تعطیل هستند.

انتهای پیام/
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب: 453312
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *