۱

محور پیرسهراب به پارک بشیر مسدود شد/ افتادن ۵۱ تیر چراغ برق چابهار بر اثر بارندگی/بارندگی ها ادامه دارد

بارندگی شب گذشته که با رعد و برق مشابه با طوفان های گنو همراه بود تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان چابهار را در حالت آماده باش قرار داد.
محور پیرسهراب به پارک بشیر مسدود شد/ افتادن ۵۱ تیر چراغ برق چابهار بر اثر بارندگی/بارندگی ها ادامه دارد
به گزارش چهاربهاران طبق پیش بینی های هواشناسی بارندگی در شهرستان چابهار از روز شنبه آغاز و تا دوشنبه ادامه خواهد یافت که بیشترین میزان بارش در سطح شهر پیش بینی شده است.

رئیس اداره برق شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار می کند: از شب گذشته تاکنون به علت شدت بارش ها ۶ تیر چراغ برق در شهر چابهار و ۴۵ تیر برق در روستاهای شهرستان افتاده است.

امید رضا مشهدی با اشاره به افتادن ۵۱ تیر برق می افزاید: بیشترین افتادگی تیر برق در محور روستای آبکان بوده که باعث قطع شدن خطوط برق به این روستا شده است که تا ساعت ۱۶ امروز وصل خواهد شد و قطعی برق دیگر نداریم.

وی از وصل شدن قطعی های دیگر خطوط برق در سطح شهرستان که از شب گذشته حادث شده بود خبر می دهد و مردم شریف شهرستان را از دور شدن به خطوط برق و تیرچراغ برق ها در زمان بارندگی توصیه می کند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان چابهار نیز به خبرنگار ما می گوید: در حال حاضر محور ارتباطی روستای پیرسهراب با پارک بشیر به دلیل طغیان رودخانه قطع شده است و تردد از این مسیر ناممکن می باشد.

علی بامری تردد در تمامی مسیرهای سطح شهرستان را به جز محور مذکور بلامانع می داند و به شهروندان توصیه می کند از اسکان و تردد در مجاورت رودخانه های فصلی خودداری کنند.

این مقام مسئول از آماده باش و بررسی کلیه مسیرهای عبوری چابهار خبر و امنیت راه ها را برای عبور بلامانع می داند.

رئیس اورژانس شهرستان چابهار نیز از سلامت کلیه شهروندان از آسیب های سوانح سیل و رعد و برق خبر داد و نیروهای امدادی اورژانس را آماده هر گونه خدمات رسانی به مردم عنوان می کند.

ابراهیم درخشان از انتقال یک خانم باردار برای حفاظت از سیل در منطقه حادثه خیز به پایگاه امدادی اورژانس چابهار خبر داد.

رئیس اداره هواشناسی چابهار در گفت و گو با چهاربهاران اظهار می کند: تا ساعت ۱۴ امروز ۴۰ میلیمتر بارندگی در سطح شهر گزارش شده است و تا روز دوشنبه ۵۰ میلیمتر بارندگی پیش بینی می شود.

محمد رضا سالاری فنودی تصریح می کند: رعد و برق در ارتفاع پایین شب گذشته در چابهار رخ داد و در این خصوص خطر رعد و برق نخواهیم داشت ولی میزان بارندگی تا ۵۰ میلیمتر به صورت پراکنده پیش بینی می شود.
انتهای پیام/
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب: 453310
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *