۰

سپاه نیروی مردمی و در قلب مردم جای دارد/ آمریکا نمی توانند کوچکترین گزندی به سپاه پاسداران وارد کند

معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش چابهار طی مراسمی ضمن حمایت همه جانبه مردم از سپاه در مقابل ترفند های آمریکا از فرمانده سپاه این شهرستان تقدیر کرد.
سپاه نیروی مردمی و در قلب مردم جای دارد/ آمریکا نمی توانند کوچکترین گزندی به سپاه پاسداران وارد کند
حسن نوروزی در حاشیه مراسم حمایت از سپاه در مقابل دسیسه های آمریکایی که در مدرسه ابتدایی دخترانه فرهنگیان دوره دوم برگزار شد در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: سپاه نهادی مردمی و از مردم است که با تکیه بر محور ولایت نشان داده است همیشه آماده جان فشانی در راه اهداف والای نظام جمهوری اسلامی ایران بودت و در این مسیر هیچ شک و تردیدی به دل راه نمی دهد.
وی با اشاره به رسیدن عمر پایانی نظام سلطه آمریکا افزود: آمریکا از سر کینه توزی و عناد، با تروریست خواندن سپاه اوج شکست و ناکامی خود را در برابر ایران به نمایش گذاشت.
رئیس آموزش و پرورش چابهار سپاه را نهادی مقدس خواند و ادامه داد:این نهاد امروزه در تمامی فعالیت های عمرانی، سیاسی، اجتماعی، آبادانی و فرهنگی فعالیت می کند و یار و مددکار مردم است.
وی با اشاره به تروریست خواندن سپاه توسط فتنه گران آمریکایی تاکید کرد: رشادت ها و دلاوری های سپاه از جنگ در بیرون از مرزهای کشور گرفته تا کمک به سیل زدگان در ایران باعث شد تا دشمنان خشمگین شوند و مستقیما به سپاه حمله کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: سپاه نه تنها نور چشم مردم است بلکه امروز همه ملت سپاه می باشند و اگر دشمن بخواهد کوچکترین تعرضی به این نهاد انقلابی کند با واکنش سرسخت ملت مواجه خواهد شد.
انتهای پیام/
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب: 453307
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *