۰

اعلام آماده باش فرماندار کنارک به اعضای ستاد بحران شهرستان/مدارس کنارک یکشنبه تعطیل است

سرپرست فرمانداری کنارک به اعضای ستاد مدیریت بحران این شهرستان جهت مقابله با سیل و هرگونه سوانح طبیعی اعلام آماده باش کرد.
اعلام آماده باش فرماندار کنارک به اعضای ستاد بحران شهرستان/مدارس کنارک یکشنبه تعطیل است
ابابکر بلوچ در حاشیه جلسه ستاد بحران کنارک که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: به منظور آمادگی و تمهیدات لازم برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی به ویژه طوفان، رگبار، رعد و برق و سیلاب در سطح معابر و بسته شدن جاده ها به همه اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان کنارک اعلام آماده باش داده شده است.
وی با اشاره به اهمیت توجه به نکات ایمنی افزود: این آماده باش بر اساس اخطاریه های سازمان مدیریت بحران استان و حفظ آمادگی کامل دستگاه های ستاد مدیریت بحران من جمله بخشداری ها، ادارات اجرایی و خدماتی به خصوص شهرداری مراکز درمانی، اورژانس و هلال احمر صادر شده است.
سرپرست فرمانداری کنارک ادامه داد: مدارس این شهرستان در تمام مقاطع فردا یکشنبه مورخ ۹۸/۱/۲۵ به دلیل بارش شدید باران و آب گرفتگی معابر تعطیل خواهد بود.
وی در خصوص ابلاغ مصوبات این جلسه به تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه های دولتی به ویژه نهادهای امدادی موظف به اجرای تدارکات لازم برای رفع کمبودات و خطرات ناشی از سیل و باران می باشند.
انتهای پیام/
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
کد مطلب: 453305
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *