۰

نیروی انسانی یکی از بزرگترین ثروتهای کشور است / رونق معیشت مردم خط مقدم جبهه اقتصادی

رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی کنارک از برنامه ریزی برنامه های هفته کار و کارگر با حضور روسای ادارات و مدیران واحدهای کارگری این شهرستان خبر داد.
نیروی انسانی یکی از بزرگترین ثروتهای کشور است / رونق معیشت مردم خط مقدم جبهه اقتصادی
ابراهیم زرگری در حاشیه جلسه برنامه ریزی هفته کار و کارگر در گفت وگو با چهاربهاران اظهار کرد: نیروی انسانی یکی از بزرگترین ثروتهای کشور است یعنی وجود کارگر برای تولید در هر زمینه ای در کشور ارزشش برای کشور به مراتب از منابع زیر زمینی، از طلا و نفت بیشتر می باشد.
وی با اشاره به نقش بی بدیل توسعه در کار افزود: اگر یک کشور مایل است که اقتصاد پیشرفته داشته باشد، اقتصاد مستقل، رونق اقتصادی به معنای واقعی با قشر کارگر به نتیجه می رسد چون کارگر ستون فقرات اقتصادی تولید و کاری در کشور می باشد.
وی اقتصاد را یکی از مهمترین مشکلاتی که در کشور با آن دست پنجه نرم می کند دانست و تاکید کرد: مشکل اقتصاد و معیشت مردم علی الخصوص در ماه های اخیر زیاد شده است که بخشی از مشکلات بودن افراد ناکارآمد در زمینه اقتصادی ست که باید این مشکلات حل شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ان شاء الله در سال ۹۸ که بنا به فرموده مقام عظمای ولایت سال رونق تولید نامگذاری شده دست به دست هم با کمک تولید داخلی بتوانیم دشمنان به خصوص استکبار جهانی امریکا را ناکام بگذاریم.
انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
کد مطلب: 453288
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *