۰
مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در امور ایثارگران:

گرامیداشت روز شهدا فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت است

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در امور ایثارگران، گفت: گرامیداشت روز شهدا فرصتی مناسب است تا ما آن را مغتنم شمرده و برای ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت برای نسل جوان از آن بهره ببریم.
گرامیداشت روز شهدا فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت است
به گزارش چهاربهاران، احمدجهان پناه در حاشیه غبارروبی مزار شهدای گمنام اظهار کرد: خانواده‌های معظم شهدا که مجاهدت عزیزان شان باعث اقتدار ایران و دمیدن روح آزادگی کشورمان شد، امروز سند افتخار مملکت هستند.

وی بیان کرد: فداکاری شهدای هشت سال دفاع مقدس باعث شد از روزهای دشوار جنگ تحمیلی عبور کرده و سایه تهاجم دشمن از زندگی ملت پاک شود.

 مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در امور ایثارگران با بیان اینکه جایگاه شهید و شهادت در فرهنگ و نظام اسلامی ما بسیار والا بوده و نمی‌توان آن را محدود به یک روز دانست، تصریح کرد: همه ایام متعلق به شهداست و ما همواره بایستی خود را مدیون شهدا و ایثارگران بدانیم.

وی ایثار اجتماعی که نیاز امروز جامعه نام برد و تحقق آن را در اجرای مراسم و یاد ونام شهدا دانست  و گفت: اگر فرهنگ ایثار اجتماعی با تزریق و انتقال فرهنگ شهادت  در سطح جامعه افزایش یابد سطح توقعات افراد جامعه نیز کمتر شده و بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

 هم‌زمان با بزرگداشت روز شهدا اعضای کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک شهری ستاد اجرایی خدمات سفر، با حضور در مزار شهدای گمنام منطقه آزاد چابهار ضمن میثاق با شهدا، امور مربوط به خدمت‌رسانی در نوروز ۱۳۹۸ را آغاز کردند.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴
کد مطلب: 453200
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *