۰
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان چابهار:

طرح اعتکاف علمی نوروز 98 در هشت پایگاه علمی در چابهار برگزار می شود

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان چابهار از برگزاری طرح اعتکاف علمی نوروز 98 در هشت پایگاه علمی در این شهرستان خبر داد.
طرح اعتکاف علمی نوروز 98 در هشت پایگاه علمی در چابهار برگزار می شود
حسن نوروزی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: طرح اعتکاف علمی نوروز 98 با هدف برنامه‌ریزی و استفاده مفید و بهینه از ایام تعطیلات نوروز و ایجاد رقابت علمی و موفقیت در کنکور 98 در هشت پایگاه علمی در شهر چابهار برگزار می شود.

وی برنامه‌ریزی را یکی از عوامل اصلی‌ موفقیت در درس خواندن عنوان کرد و افزود: آموزش و پرورش شهرستان چابهار با جمعیت بیش از هزار و 200 دانش آموز پایه دوازدهم، به دنبال ایجاد فضای آرام، راحت و به دور از استرس و اضطراب در ایام نوروز، همراه با ارائه خدمات رفاهی و مشاوره‌ای، مباحثه‌های دو و چند نفره و استفاده ازتدریس و  تجربیات معلمان و اساتید باتجربه و کارآزموده برای پیشرفت و موفقیت دانش آموزان است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چابهار به سابقه طلایی پنج ساله این طرح در استان سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار اشاره کرد و گفت: استان سیستان و بلوچستان سالیان متمادی به عنوان آخرین رتبه در بین استان ها در آزمون کنکور بوده که با اجرای این طرح شاهد صعود پنج پله ای استان بوده ایم.

وی با پیش بینی حضور بیش از 500 دانش آموز در این طرح تصریح کرد: آموزش و پرورش شهرستان انتظار دارد با همکاری اولیا، حضور دانش آموزان در این طرح را به صورت محسوس افزایش دهد.

نوروزی خاطرنشان کرد: هشت پایگاه علمی در ایام نوروز از ساعت 7 صبح تا 7 شب اجرای این طرح را بر عهده دارند و دانش آموزان علاقه مند میتوانند با حضور در دفتر آموزشگاه محل تحصیل خود، در این طرح ثبت نام کنند.

انتهای پیام/
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
کد مطلب: 453195
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *