۰
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

راهپیمایی 22بهمن با شعار وحدت و یکپارچگی در چابهار برگزار شد/شعار مرگ بر آمریکا بار دیگر روشنگری و دشمن شناسی تشیع و تسنن را در چابهار نشان داد

مردم چابهار در روز 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بار ديگر به خيابانها آمدند، دلهاي دريايي آنها با مشت هاي آسمان كوبشان بر دهان استكبار زدند و این روحیه تا پایان سیاست های آمریکا ادامه دارد.
راهپیمایی 22بهمن با شعار وحدت و یکپارچگی در چابهار برگزار شد/شعار مرگ بر آمریکا بار دیگر روشنگری و دشمن شناسی تشیع و تسنن را در چابهار نشان داد
به گزارش چهاربهاران، امروز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، مردم غیور جنوب سیستان و بلوچستان علاوه بر چابهار در شهرهای نگور و پلان و چند بخش و روستا با حضور در راهپیمایی 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب خود را جشن گرفتند.

در روز طلوعت و دراين زمستان ولي بهاري چابهار، مردمان ديارت بار ديگر به نامت و به يادت دست در دست و مشت هاي گره كرده به صحنه آمدند و در راه تو و با اطاعت از امام و رهبر زمان خامنه اي راه معمار كبير انقلاب امام خميني (ره) را تداوم بخشيد.

22 بهمن نامت هنوز آشناي دلهاست هنوز ياد و خاطر تو دلهاي گرم مردم بندر چابهار را نوراني مي كند، ملتي كه به ياد آن روز سرنوشت ساز هويت تاريخي، فرهنگي و اعتقادي خود را بدست آورد؛ روزي كه پايه هاي ظلم و جور را شكستي و اميدي شدي بر دل مستضعفين جهان و پرچم اسلام را بر سر مسلمين جهان برافراشتي.

ميدان شهداي تاسوعاي حسيني چابهار امسال نيز مانند هرسال ميزبان تجمع عظيم مردم شهر هميشه بهار بود، مكاني كه لاله هاي پرپر شده در راه اهداف تحقق آرامانهاي والاي صاحب انقلاب فدا شدند.

قشرهای مختلف مردم با حضوری منسجم و سردادن شعارهایی همچون الله‌اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده‌، ما امت محمدیم پیرو خط رهبریم، اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی میثاق دوباره خود را با مقام معظم رهبری اعلام کردند.

انتهای پیام/
 

 
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳
کد مطلب: 453048
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *