۰
امام جمعه اهل سنت کنارک:

استكبار جهاني همواره با كينه توزي تمام، براي حمله به مردم برنامه ريزي مي كند/ ما علمای اهل سنت حادثه تروریستی چابهار را محکوم می کنیم

امام جمعه اهل سنت کنارک گفت: حادثه تروریستی چابهار که منجر به شهادت افراد بیگناه شد نشانگر کینه توزی استکبار جهانی دارد.
استكبار جهاني همواره با كينه توزي تمام، براي حمله به مردم برنامه ريزي مي كند/ ما علمای اهل سنت حادثه تروریستی چابهار را محکوم می کنیم
مولوی عبدالملک ملکی پور در گفت و گو با چهاربهاران در واکنش به حمله صبح امروز تروریست‌ها در چابهار ضمن محکوم کردن این جنایت و حرکت سخیف گروهک‌ تروریستی اظهار کرد: هرگونه حملات تروریستی به مردم از دیدگاه اسلام و قرآن به‌شدت "محکوم" است.

وی افزود: عملیات تروریستی ناموفق صبح امروز چابهار که منجر به شهادت دو عزیز از پرسنل نیروی انتظامی و زخمی شدن افراد بیگناه زن و مرد در این حادثه شد؛ داغی بزرگ را بر قلب مردم این مرز و بوم قرار داد.

امام جمعه اهل سنت کنارک ادامه داد: هدف اصلی استکبار جهانی و جیره خوارانش از اینگونه اقدامات تروریستی تفرقه بین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم است ولی مردم شیعه و سنی ما با وحدت و در کنار هم زیر بار ظلم و ستم نمی روند.

مولوی ملکی پور با اشاره به لزوم وحدت هرچه بیشتر مردم بیش از هر زمان دیگری بیان کرد: دشمن با این گونه اقدامات و حملات تروریستی و انتحاری می خواهد میان مردم مسلمان سیستان و بلوچستان اختلاف ایجاد کند ولی امت همیشه سرافراز دست در دست هم این توطئه ها را ناکام خواهند گذاشت.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹
کد مطلب: 452540
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *