۰
شهردار چابهار خبر داد؛

تشکیل کمیسیون نامگذاری معابر به نام شهدای چابهاری

شهردار چابهار گفت: نامگذاری کوچه ها و معابر مختلف به نام شهدا در اولویت کار قرار گرفته به طوری که تشکیل کمیسیون اجتماعی با شورای شهر در این خصوص درخواست داده شد.
تشکیل کمیسیون نامگذاری معابر به نام شهدای چابهاری
یونس حقانی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: دو معبر اصلی در مراد آباد چابهار که به نام های هدایت و نیایش پیش بینی شده بود به نام دو شهید چابهاری شامل شهید عظیم بلوچی و یکی دیگر از شهدای شهرستانی نامگذاری شد چراکه شهید و فرهنگ شهادت جزو افتخارات مسلمانان و در نزد خداوند متعال ارزشمند می باشد.
وی با اشاره به مقدس بودن نام شهدا افزود: این بزرگواران بخاطر امنیت و آسایش امروز ما جان شیرین خود را از دست دادند و به منظور زنده نگه داشتن نام این انسان های مجاهد فی سبیل الله، حداقل کاری که می توان انجام داد، نامگذاری معابر شهری به نامشان می باشد.
وی با اشاره به خرابی بعضی از تابلوهای معابر به نام شهدای چابهار تاکید کرد: تغییر و نوسازی تابلوهای با نام شهدا مانند شهید عزیز اسپرغم در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت و امیدواریم با تشکیل جلسه مربوطه در این خصوص رضایت خانواده شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطر این عزیزان به دست آید.
شهردار بندر چابهار با اشاره به حضور شورای شهر چابهار در شورای نامگذاری عنوان کرد: در كمیسیون نامگذاری هیچ اولویت و تبعیضی بین مقام شهدا نیست و رضایت خانواده های شهدا در این خصوص در اولویت کار شهرداری قرار دارد.
حقانی در پایان خاطرنشان کرد: تمامی اسامی پیشنهادی با اولویت نامگذاری شهدای بومی چابهار ضمن بررسی در کمیسیون در نهایت برای اینکه گوشه ای از وظایف انسانی خود را برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان انجام دهیم بررسی خواهد شد.
انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
کد مطلب: 452345
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *