۰
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار:

استاندارد سازی شاخص های حمل و نقل امری ضروری است/ رفع مشکلات رانندگان بخش حمل و نقل با تمام توان و ظرفيت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار گفت: ارتقاء و استاندارد سازی شاخص های حمل و نقل امری اجتناب ناپذیر جهت جلوگیری از بروز تخلفات است و باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
استاندارد سازی شاخص های حمل و نقل امری ضروری است/ رفع مشکلات رانندگان بخش حمل و نقل با تمام توان و ظرفيت
به گزارش چهاربهاران، مصطفی نخعی در نشست مشترک با مدیران شرکت های حمل و نقل، ضمن تقدیر از عملکرد مجموعه فعالان عرصه حمل و نقل منطقه بر نقش جایگاه حمل و نقل که به عنوان یکی از راهبردی ترین فعالیتهای زیر بنایی هر کشور است اظهار کرد: اهمیت حمل و نقل در تحرک چرخه اقتصادی کشور، جایگاهی رفیع و ارزشمند است و به تبع آن، توجه به فعالان و زحمتکشان عرصه سوخت رسانی باید در راس تمامی دغدغه های مسولین قرار گیرد.

وی بر لزوم ارائه آموزش های ساختاری و مداوم برای رانندگان در تمامی سطوح تاکید کرد و افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت حمل مواد نفتی، تمامی افراد دخیل در این فرایند باید به صورت منظم و تحت مدیریت واحد مورد آموزش مداوم قرار گیرند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار در این جلسه با تاکید بر پیگیری و حل مشکلات قشر زحمتکش راننده کع به عنوان یکی از زحمتکش ترین اقشار اقتصادی کشور است، بیان کرد: با توجه به همکاری های بی دریغ شرکت ها و رانندگان در توزیع فرآورده های نفتی در جنوب استان سیستان و بلوچستان، شرکت نفت نیز از هیچ کوششی در راستای برطرف کردن مشکلات آنها همچون گذشته دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به نوسازی تانکر های دست ساز و قدیمی منطقه گفت: تبدیل تانکرهای مذکور به تانکرهای استاندارد ضمن تامین منافع مشترک رانندگان، شرکت های حمل و نقل و سایر ذینفعان امری بسیار مهم و اجتنباب ناپذیر جهت جلوگیری از بروز تخلفات خواهد بود.

 نخعی با اشاره به اینکه شرکت نفت جهت پیگیری تامین پارکینگ نفتکشها در انبار نفت سردار شهید شوشتری چابهار توسط شرکت های حمل و نقل منطقه است خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت حساس انبار چابهار ضرورت تامین پارکینگ مناسب جهت نفتکشها بیش از هر زمان دیگر احساس می شود.
 
این نشست باهدف ارتقا کیفیت خدمات از طریق تحکیم و تعمیق روابط با ذینفعان و با حضور مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چابهار و مدیران شرکت های حمل و نقل برگزار شد و در فضایی صمیمی پیشنهادها و چالشهای عرصه حمل و نقل منطقه مورد بحث قرار گرفت و بر استمرار برگزاری این جلسات مورد تاکید قرار گرفت.

انتهای پیام/
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱
کد مطلب: 452280
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *