۰
امام جمعه چابهار در خطبه های امروز؛

دولت روحانی، پیر، بی تدبیر و توانش ضعیف است/ اقتصاد کشور وظیفه رهبری نیست بلکه وظیفه دولت است

امام جمعه چابهار گفت: روحانی را ۲۰ میلیون نفر انتخاب کرده اند و برخی ها مشکلات را گردن روحانیت می اندازند مگر موقع رای دادن به روحانیت گوش کردید که امروز مقصر روحانیون شده اند.
دولت روحانی، پیر، بی تدبیر و توانش ضعیف است/ اقتصاد کشور وظیفه رهبری نیست بلکه وظیفه دولت است
به گزارش چهاربهاران حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه امروز اظهار کرد: دشمن دارد ما را به سمت مذاکره می برد و دولت می خواهد تسامح کنیم با دشمنان اسلام، ما تعجب می کنیم که وزیر امور خارجه ما در مجلس می گوید اگر FATF را تصویب کنیم بهانه گیری آمریکا کم می شود آنها در این چهل سال عمر انقلاب کدام بهانه را از ما کم گذاشتند که امروز بهانه گیری نکنند مطمئن باشید بهانه های موشکی، هسته ای، مالی و ... هیچ گاه کم نخواهد شد و راه حل پیشرفت کشور خودکفایی است که عملکرد آن در دولت کنونی دیده نمی شود.
وی با اشاره به حمایت های ظالمان دنیا از آل سعود افزود: آل سعود وهابی ملحد در ترکیه می رود خبرنگار مخالف خود را می کشند و قطعه قطعه می کنند و آمریکا می گوید نمی توانیم او را تحریم کنیم چون از ما سلاح می خرد و سازمان ملل و ظالمان جهانی خفقان گرفته اند و دم از حقوق بشر می زنند.
امام جمعه چابهار ادامه داد: آقا بنا دارد تا آخرین روز از این دولت از رای مردم دفاع کنند و دهها جلسه غیرعلنی با دولت می گذارد و می گوید به داد محرومین برسید، شما ۲۰ میلیون رای دادید و باید در انتخاب خود بیشتر دقت می کردید.
وی با اشاره به سالروز شهادت شهید مهدوی تاکید کرد: وقتی هلی کوپتر آمریکایی توسط شهید مهدوی و دوستانش سقوط کرد علاوه بر اینکه آمریکایی ها به شدیدترین شکل مهدوی را شکنجه کردند تا بگوید چگونه هلی کوپتر فوق پیشرفته اشان را منهدم کردند، آل سعود فردای آن روز ۴۰۰ نفر از حجاج ما را قتل عام کردند و قرآن فریاد می زند شما هر کاری کنید آنها بهانه می گیرند، و با اصل اسلام مخالفند.
حجت الاسلام موسوی با اشاره به روز بزرگداشت حافظ عنوان کرد: گاهی در فیلم هایی که در تلویزیون ملی مقبره حافظ را نشان می دهند کسانی که حجاب ندارند در کنار حافظ نشان می دهد درصورتیکه حافظ عزتش را از قرآن گرفته است اگر امروز حافظ عزتی دارد از قرآن دارد.
وی باقرالعلوم را یاری کننده علم دفاعی سپاه دانست و تشریح کرد: ولادت امام باقر علیه السلام را در پیش داریم و ایشان بالاترین شخصیت تاریخ است و کسی جز خداوند مقام ایشان را درک نکرده و افتخار اهل بیت این است که چنین امامی در میانشان وجود دارد.
وی استاندارد را در تولید کالای ایرانی مهم دانست و تصریح کرد: ما باید در استاندارد به جایی برسیم که تولیدات کشور از کیفیتی مورد رضایت مردم برخوردار شود تا مردم از کالای ایرانی فراری نباشند و مشتاقانه برای خرید اجناس تولید خودمان روی بیاورند.
امام جمعه چابهار اقتدار ایران را الهی دانست و اذعان کرد:مسئله ایران ریشه در دین دارد امروز اگه ارتش رژه می رود در مقابل قرآن می رود نه در برابر یک خاندان خودفروخته و این افتخار است.
وی تحریم های دشمنان را همیشگی دانست و عنوان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری کشوری که از همان روزهای اول در تحریم بوده است ولی در این دوران تحریم چهل ساله شدید توانسته ایم هواپیمای کوثر جنگنده را طراحی و بسازیم وقتی عقیده به خدا پیدا کردیم و استقامت کردیم خداوند هم راه های خروج و نجات را برای ما باز کرده است.
حجت الاسلام موسوی با اشاره به توسعه صنعت موشکی کشور گفت: در همه زمینه ها امروز امکانات خودمان را داریم و استفاده می کنیم در مهر ماه سال ۶۶ هلی کوپتر آپاچی آمریکایی در تاریکی شب در دریا توسط رزمندگان ما ساقط می شود و آمریکا نیروهای ما را می گیرد و شهید مهدوی را روی ناو به شدیدترین نحو شکنجه می کند که فقط بگویید چطور این هلی کوپتر فوق پیشرفته را منهدم کردید.
وی نصرت الهی را سرمایه بزرگ رزمندگان اسلام دانست و تشریح کرد: کسی که دستش را در دست خدا بگذارد خداوند نمی گذارد که خوار و حقیر شود امروز در ماه صفر قرار داریم و ورود کاروان کربلا به شام است که سخت ترین مصیبت اهل بیت است و امروز ملحدین وهابی کتاب می نویسند که عزاداری برای اهل بیت جایز نیست و از این اشک عزاداری می ترسند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: کسی که برای اهل بیت اشک بریزد او در قیامت هم درجه اهل بیت خواهد بود و در عالم معنا خداوند اشک بر امام حسین را طوری قرار داده که تمامی گناهان را از بین می برد.
انتهای پیام/
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب: 452096
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *