۰
در سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص)؛

تجمع 25هزار نفری بسیجیان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از برگزاری تجمع 25 هزار نفری بسیجیان استان خبر داد و گفت: این تجمع با حضور همه اقشار بسیج ۱۲ آبان‌ماه در زاهدان برگزار می‌شود.
تجمع 25هزار نفری بسیجیان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
به گزارش چهاربهاران، عوضعلی فقیری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه  از برگزاری تجمع 25 هزار نفری بسیجیان در سیستان و بلوچستان خبر داد و اظهار کرد: این تجمع در سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص) در زاهدان برگزار می شود.
وی هدف از برگزاری این تجمع را نمایش اقتدار بسیجیان غیور و نمایش وحدت و ایستادگی جهت ایجاد امید بین مردم و دوستان نظام و یاس و ناامیدی بین دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد.
معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان استان با بیان این مطلب که دشمن از مدت ها قبل در تلاش است تا چهل سالگی انقلاب را زیر سئوال ببرد و اقدامات و دستاوردهای انقلاب اسلامی را کم رنگ جلوه دهد، افزود: دشمن برای رسیدن به این هدف شوم خود از بی تدبیری ها و سوء مدیریت ها استفاده کرده است.
وی با بیان اینکه خون پاک شهدا و تلاش های شبانه روزی مدیران انقلابی که با همت و اراده جهادی همراه بوده دستاوردهای عظیمی را برای ملت ایران رقم زده است گفت: نیاز است در جامعه امروزی مدیران و مسئولان با روحیه ای جهادی و انقلابی چون دوران هشت سال دفاع مقدس با مدیریت صحیح در پی رسیدگی به مشکلات مردم باشند.

 انتهای پیام/
دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷
کد مطلب: 452065
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *