۰

بسته گردشگری منطقه آزاد چابهار به‌زودی به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود

سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار گفت: بسته سرمایه‌گذاری این منطقه به‌زودی به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود.
بسته گردشگری منطقه آزاد چابهار به‌زودی به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود

غلام رضا پناه در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: علاوه‌بر ماموریت‌های اقتصادی، نقش گردشگری ملی و ماموریت جذب سرمایه‌گذار در این حوزه هم برای منطقه آزاد چابهار تعریف شده است.
وی افزود: سواحل اقیانوسی چابهار و ۲۰۰ جاذبه بکر و طبیعی آن مستعد حضور حداکثری سرمایه‌گذاران گردشگری است؛ گردشگری چابهار و سواحل اقیانوسی مکران آن‌قدر جذابیت دارد که کافی است طرح و برنامه آن را آماده و به سرمایه‌گذاران محول کنیم.
سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: به این منظور یک دهکده ۲۱۰۰ هکتاری در منطقه آزاد چابهار را به گردشگری اختصاص دادیم؛ در این دهکده گردشگری که فعلا در مرحله مطالعه است، بسته‌های سرمایه‌گذای مختلف نظیر مجموعه‌های اقامتی در کلاس هتل و هتل آپارتمان و مجموعه‌های تفریحی آبی-ساحلی نظیر پارک آبی و مجموعه‌های تفریحی ساحلی ساخته خواهد شد.
وی گفت: هم‌زمان با مطالعه این دهکده که به‌زودی نهایی و بسته‌ها مشخص می‌شود، مذاکراتی را با سرمایه‌گذاران از چند ماه پیش شروع کردیم و جلو بردیم، یکی‌از این مذاکرات که تقریبا نهایی شده و منتظر تعیین محدوده در دهکده گردشگر‌ی است، مجموعه آبی، ساحلی، اقامتی و تفریحی با سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیاردتومانی است.
سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: این دو مجموعه که شامل هتل، ویلا، پارک آبی، رستوران و کشتی‌های تفریحی هرکدام به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان بوده، به‌زودی در دهکده گردشگری منطقه آزاد چابهار آغاز می‌شود.
خبرنگار: حامد رهبر کهخا
انتهای پیام/
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۴
کد مطلب: 451836
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *