۰
رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان؛

عامل مزاحمت‌های سریالی سایبری دستگیر شد

رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت‌های سریالی سایبری برای خانم جوان توسط پلیس فتا خبرداد.
عامل مزاحمت‌های سریالی سایبری دستگیر شد
به گزارش چهاربهاران سرهنگ علی سرحدی رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با دریافت مرجوعه قضائی از سوی دختری جوان مبنی بر مزاحمت‌های سریالی سایبری از سوی فردی ناشناس برای برقراری رابطه نامشروع موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی اظهارات شاکی پرونده با یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبر عامل مزاحمت را که مردی ۳۰ ساله است شناسایی و با هماهنگی قضائی به پلیس فتا احضار کردند.
وی تصریح کرد: متهم که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود در مواجهه با مستندات دیجتالی بجامانده به بزه انتسابی اعتراف و اعلام داشت مدتی قبل به بهانه خرید خودرو شاکی شماره تلفن وی را از یکی از دوستانش گرفته است.
رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهم به دادسرا به افرادی که قصد سوء استفاده از فضا مجازی را دارند هشدار داد که مراقب رفتار خود در فضای مجازی باشند چرا که هیچ حرکتی در فضای مجازی از چشمان تیزبین پلیس فتا پنهان نمی‌ماند.
​خبرنگار: حامد رهبر کهخا
انتهای پیام/
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳
کد مطلب: 451830
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *