۰
سردار فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان؛

ایران به پشتوانه انقلاب، امن ترین کشور در خاورمیانه شده است

سردار فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: اگر انقلاب نبود شرایط امروز کشور دقیقا شبیه افغانستان، پاکستان و بلکه بدتر از آنها می شد و باید این امنیت و آرامش را قدر دانست.
ایران به پشتوانه انقلاب، امن ترین کشور در خاورمیانه شده است
به گزارش چهاربهاران سردار معروفی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان چابهار اظهار کرد: مدیر کشور اسلامی باید بر سه چیز کنترل داشته باشد تا بتواند امورات را اصلاح کند، در وحله اول باید بر خویشتن کنترل داشته باشد یعنی با تعقل و تفکر اسلامی و به دور از احساسات و نفوس شیطانی بتواند تصمیم گیری کند.
​وی با اشاره به خصوصیت یه مسئول اداری اسلامی افزود: یک مدیر موفق می بایست بر خانواده و اقوام خویش کنترل و نظارت داشته باشد که اگر اینگونه بود می تواند در پست مسئولیتی خود کنترل و مدیریت درست داشته باشد.
​فرماندهی سپاه استان با اشاره به جنگ نرم دشمن در ایران ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی امروزه با استفاده از فضاهای مجازی مختلف، ایمان فرزندان و مردم این مرز و بوم را هدف قرار داده اند و باید افسران جنگ نرم مقابله به مثل و روشنگری کنند چراکه همواره حرف حق باعث نابودی حرف باطل می شود.
​وی انقلاب اسلامی ایران را قدرتمندتر از هرزمان در منطقه دانست و تشریح کرد: دشمن می داند که توانایی مقابله با ایران را در جنگ نظامی ندارد چراکه هم از پیشرفت سلاحی حافظان امنیت کشور آگاه است و هم از روحیه جهادی و مقامتی مردم این خبر دارد بنابراین از شیوه جنگ اقتصادی و دینی وارد قلوب و افکار مردم شده است.
​سردار معروفی در پایان از زحمات سرهنگ علی کوهستانی تقدیر و سرهنگ محمد علی پور احمدیان را به عنوان فرماندهی سپاه شهرستان چابهار منصوب و برایشان آرزوی موفقیت در امور محوله کرد.
​خبرنگار: حامد رهبر کهخا
انتهای پیام/
چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
کد مطلب: 451685
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *