۰
معاون اداره‌کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

تکمیل عملیات زیرساخت برق و زیرسازی دهکده ساحلی رمین چابهار

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: مشکلات پیش روی اجرای پروژه دهکده ساحلی رمین مطرح و مقرر شد در اولین فرصت نسبت به رفع موانع پیش رو اقدام شود.
تکمیل عملیات زیرساخت برق و زیرسازی دهکده ساحلی رمین چابهار
به گزارش چهاربهاران، آریا نارویی اظهار کرد: در این بازدید مشکلات پیش روی اجرای پروژه دهکده ساحلی رمین مطرح و مقرر شد در اولین فرصت نسبت به رفع موانع پیش رو اقدام شود.
 وی با بیان اینکه عملیات زیرساخت برق، تسطیح و زیرسازی، خرید مصالح و روشنایی این مجموعه انجام شده است، افزود: برق رسانی این مجموعه به طول 500 متر به اتمام رسیده و روشنایی آن برای ایام نوروز راه اندازی میشود.
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: این مجموعه در راستای سیاست های اقتصاد مقاوتی اجرا می شود و در فاز اول در مساحتی بالغ بر دو هکتار با کاربری پذیرایی اجرا می شود.
نارویی گفت: در سال جاری اعتبار کافی برای اجرای محوطه سازی، آلاچیق، تکمیل تاسیسات برقی و آبرسانی به مجموعه مصوب شد که به زودی اجرایی خواهد شد.
فرماندار، بخشدار و رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار، دهیار رمین و نیز معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از مراحل اجرای زیرساخت های دهکده ساحلی رمین بازدید به عمل آوردند.
انتهای پیام/ف
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳
کد مطلب: 451176
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *