۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار مطرح کرد؛

تکمیل زیرساخت های مرز ریمدان تضمینی برای اشتغالزایی هزاران نفر

معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار گفت: پس از تکمیل زیرساخت های اینترنت، راه ترانزیتی و اختصاص امکانات رفاهی، مرز ریمدان به تنهایی می تواند زمینه اشتغال هزاران نفر را فراهم کند.
تکمیل زیرساخت های مرز ریمدان تضمینی برای اشتغالزایی هزاران نفر
به گزارش چهاربهاران ایوب درویشی در دیدار با مردم بخش دشتیاری چابهار اظهار کرد: بخش دشتیاری دارای بنادر صیادی بریس و پسابندر و منطقه مستعد پرورش میگو گواتر است و ظرفیت های خوبی در زمینه شیلات و پرورش آبزیان دارد.
وی ضمن اظهار نارضایتی از کمبود زیرساخت های مورد نیاز در این منطقه افزود: با ارتقای بخش محروم دشتیاری به شهرستان بسیاری از مشکلات در زمینه فضای آموزشی، زیرساخت های مرز ریمدان، بی آبی، اجرای طرح هادی روستایی، امکانات بهداشتی درمانی و آسفالت راه های روستایی مرتفع خواهد شد.
وی اختصاص بودجه برای تجهیز و ساخت زیرساخت های مرز ریمدان چابهار را مهم برشمرد و ادامه داد: وجود مرز رسمی ریمدان در محدوده بخش دشتیاری فرصت خوبی برای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری بخش خصوصی فراهم کرده است.
وی با بیان اینکه بیش از 400 روستای شهرستان چابهار با 39 تانکر آبرسانی سیار می شوند، خاطرنشان کرد: آبرسانی به روستاهای بخش دشتیاری از طریق تکمیل پروژه آبرسانی 207 روستایی پایین دست سد پیشین انجام می شود.
درویشی تاکید کرد: دشتیاری محرومیت زیادی در زمینه فضای آموزشی، کمبود معلم و امکانات و تجهیزات آموزشی دارد که نیاز است خیران بومی و کشوری در این زمینه ورود کنند تا با همکاری دولت مشکلات آموزشی و فرهنگی مرتفع شود.
فرماندار شهرستان ویژه چابهار تصریح کرد: ساخت بیمارستان 64 تختخوابی یکی از خواسته های بحق مردم دشتیاری است و می تواند شاخص های بهداشتی درمانی و سلامت را ارتقا و مشکلات و هزینه های مردم را کاهش دهد.
انتهای پیام/ک
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب: 450998
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *