۰
رئیس اداره تعزیرات حکومتی چابهار:

قاچاقچی موبایل در چابهار 550 میلیون ریال جریمه شد

رئیس اداره تعزیرات حکومتی چابهار از جریمه 550 میلیون ریالی قاچاقچی موبایل در این شهرستان خبر داد.
قاچاقچی موبایل در چابهار 550 میلیون ریال جریمه شد
به گزارش چهاربهاران، محمود میرشکار اظهار کرد: مأمورین پلیس آگاهی شهرستان نیکشهر در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی پژو مشکوک که پس از متوقف شدن خودرو و در بررسی صورت گرفته تعداد 777 دستگاه گوشی نوکیا و سامسونگ، 1390 عدد کاور گوشی، 300 عدد باطری گوشی، 200 عدد شارژر، بیش از 700 عدد مموری و سایر لوازم جانبی گوشی همراه مشکوک به قاچاق را کشف کردند.

وی افزود: با استعلام انجام شده از دستگاه های مرتبط، ارزش ریالی کالاهای مکشوفه 540 میلیون و 977 هزار ریال اعلام و مدارک ارائه شده توسط متهم مورد تأیید قرار گرفته نشد.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی چابهار بیان کرد: شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز با توجه به اظهارات متناقض متهم و فاقد اعتبار بودن مدارک ارائه شده و براساس نتایج استعلامات و سایر ادله موجود در پرونده و مطابق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تخلف را وارد دانسته و متخلف را علاوه بر ضبط کالاهای مکشوفه به میزان 550 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

میرشکار خاطرنشان کرد: با قاچاقچیانی که در جهت سودجویی اقدام به ورود کالای قاچاق به کشور می کنند و به صنعت داخلی آسیب وارد می کنند مطابق صلاحیت ها برخورد جدی خواهیم کرد.

انتهای پیام/ ف
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۱
کد مطلب: 450599
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *