۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

رشد روز افزون فعالیت های تجاری و گردشگری با همکاری نیروی انتظامی و منطقه آزاد چابهار

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با همکاری مجموعه انتظامی شهرستان چابهار و منطقه آزاد شاهد رشد روز افزون فعالیت های تجاری، اقتصادی و گردشگری در سواحل زیبای مکران هستیم.
رشد روز افزون فعالیت های تجاری و گردشگری با همکاری نیروی انتظامی و منطقه آزاد چابهار
به گزارش چهاربهاران، سردار محمد قنبری در دیدار با مدیر عامل منطقه آزاد چابهار، اظهار کرد: منطقه آزاد چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی کشور از لحاظ موقعیت جغرافیایی، اقتصادی و گردشگری یک منطقه مهم و تجاری می باشد و در توسعه اقتصادی و گردشگری استان نقش مهمی ایفا می کند.

وی لزوم توجه به این منطقه را بسیار مهم و ضروری دانست و تصریح کرد: با تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی شهرستان چابهار، شاهد برقراری نظم، امنیت و آرامش مثال زدنی در سطح این منطقه هستیم.

 این مقام ارشد انتظامی به تعامل بسیار خوب و سازنده نیروی انتظامی و منطقه آزاد اشاره کرد و بیان کرد: با همکاری مجموعه انتظامی شهرستان چابهار و منطقه آزاد شاهد رشد روز افزون فعالیت های تجاری، اقتصادی و گردشگری در سواحل زیبای مکران هستیم.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از همکاری خوب مدیر عامل منطقه آزاد با نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد.

مدیر عامل منطقه آزاد چابهار گفت: با امنیت بوجود آمده که حاصل تلاش های نیروی انتظامی استان است، سرمایه گذاران داخلی و خارجی تمایل بیشتری جهت سرمایه گزاری دراین منطقه پیدا کرده اند.

 عبدالرحیم کردی افزود: از زمانی که استان به عنوان مقصد گردشگری معرفی شده است، شاهد ورود گردشگران داخلی و خارجی زیادی به استان و به ویژه به بندر تفریحی و گردشگری چابهار بوده ایم.

وی خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی همیشه دوشادوش کارکنان منطقه آزاد چابهار جهت برقراری هر چه بیشتر نظم و امنیت این منطقه تلاش کرده اند و این تلاش جای تقدیر و تشکر فراوان دارد. 

انتهای پیام/
پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب: 450537
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *