۰

پارک کردن مینی بوس حادثه ساز شد +عکس

یک دستگاه مینی بوس در نخستین ساعات بامداد امروز به هنگام پارک در کنار خیابان به شدت با سه خودرو برخورد کرد و خسارات زیادی ببار آورد.
پارک کردن مینی بوس حادثه ساز شد +عکس
به گزارش چهاربهاران، وقوع این حادثه رانندگی ساعت 1:10 دقیقه بامداد امروز توسط شاهدین به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، آتش نشانان ایستگاه 104 به محل حادثه واقع در تهرانسر، بلوار خزر اعزام شدند.

به گفته فرمانده آتش نشانان اعزامی، راننده مینی بوس در حال پارک کردن این خودرو در کنار خیابان بود که به علت نامشخصی به شدت با سه دستگاه خودروی پرشیا، پراید و همچنین کامیون تریلی که پارک بودند برخورد کرد.


وی افزود: به دنبال این اتفاق علاوه بر ببار آمدن خسارات زیاد به این وسایط نقلیه، خودرو سواری پرشیا بر روی خودروی پراید رفت.

عباس قاسمی با اشاره به احتمال بروز آتش سوزی در خودروهای تصادفی بر اثر نشت بنزین، ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله با ایمن سازی محل و نیز قطع برق خودروها اقدام به جلوگیری از نشتی بنزین از خودرو پرشیا کردند.

این فرمانده آتش نشانی با اعلام این که دراین حادثه هیچ کس صدمه ای ندید، خاطرنشان کرد: با حضور یافتن جرثقیل در محل حادثه، خودروهای تصادفی به حالت اولیه برگردانده شد.

وی گفت: پلیس راهور علت بروز این حادثه و نیز میزان خسارات وارده به خودروها را در دست بررسی قرار داد.


منبع: پایگاه خبری 125
يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۶
کد مطلب: 450385
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *