۰

انقلاب به دست روستائیان شکل گرفته و نگهداری آن نیز امروز به دست همین روستائیان است

امام جمعه هیرمند گفت:انقلاب به دست روستائیان شکل گرفت و نگهداری آن نیز امروز به دست همین روستائیان است لذا مسئولین باید به روستاها خدمات رسانی کنند.
انقلاب به دست روستائیان شکل گرفته و نگهداری آن نیز امروز به دست همین روستائیان است
به گزارش چهاربهاران، حجت الاسلام گزمه ظهر امروز در خطبه های این هفته  نماز جمعه شهرستان هیرمند ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: آنچه که امروز برای جمهوری اسلامی ایران ارزش دارد خدمت خالصانه به مردم است.
وی افزود: هر کسی که خدمت خالصانه و پاک را در دستور کار قرار دهد نام و یاد او ماندگار خواهد شد.
امام جمعه  هیرمند تصریح کرد: امروز روستاهای ما در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران نیست، اینکه می گویند بودجه و پول نیست اشتباه و غلط است، در جنگ با آنهمه مشکلات و کاستی ها با تفکر جهادی ایران را آباد ساختیم امام اکنون مسئولین ما کم رمق شده اند.
وی ادامه داد: مسئولین بدانند که هر زمانی که می‌گویند خزانه خالی است و بودجه نیست دارند به دشمن کد می‌دهند؛ دشمن از این طریق فشار ها را بیشتر می کند.
خطیب جمعه هیرمند تصریح کرد: انقلاب به دست روستائیان شکل گرفت و نگهداری آن نیز امروز به دست همین روستائیان است لذا مسئولین باید به روستاها خدمات رسانی کنند.
وی خاطرنشان کرد: وقتی در روستاها امکاناتی وجود ندارد و اقتصاد مردم روز به روز ضعیف تر می شود ، مهاجرت شکل می کیرد و مردم مجبورند به حاشیه شهرهای بزرگ مهاجرت کنند و در بدترین وضع ممکن زندگی بگذرانند.
امام جمعه هیرمند بیان داشت: متاسفانه امروز دیده می شود که برخی از عوامل فتنه 88 در برخی از پست ها بکار گرفته می شود، برخی از آقایان می روند و در کنار فتنه‌گر عکس می گیرند.
حجت الاسلام گزمه گفت: امروز برای مااین افتخار وجود دارد که ایران به عنوان قدرت منطقه تفکرات خود را در منطقه منتشر می کند، امروز در 30 کیلومتری رژیم اسرائیل بهترین جوانان حزب الهی را داریم.
خطیب نماز جمعه هیرمند بیان داشت: امروز فتح الفتوح و بچه تازه متولد شده برجام ناقص به دنیا آمده است، آنچه که حضرت آقا بارها فرموده اند توجه به تولیدات داخلی است.
وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا قوی شده و با تهدیدات آمریکا از جا کنده نخواهد شد، امروز انقلاب اسلامی ایران الگویی برای کشورهای اسلامی است.
انتهای پیام/
جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰
کد مطلب: 450342
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *