۰
طنز روز/

از مصاحبه خیالی تا نظرسنجی رویایی برای انتخاب استاندار

این روزها انتخاب استاندار سیستان و بلوچستان بحث داغ محافل مختلف به ویژه سیاسی شده است که در این راستا گمانه زنی هایی برای انتخاب آن با سازوکارهای مختلفی از جمله مصاحبه ویا نظرسنجی صورت پذیرفته است.
از مصاحبه خیالی تا نظرسنجی رویایی برای انتخاب استاندار
به گزارش چهاربهاران، درروزهای اخیر یک مصاحبه خیالی و یک نظرسنجی رویایی انجام شد که ما هم مصاحبه و نظرسنجی در عالم هپروت بایکی از مهندسین انجام دادیم که چکیده این مصاحبه به شرح ذیل می باشد.

جناب مهندس به نظرشما محتمل ترین گزینه ها برای تصدی پست استانداری چه کسانی هستند؟

ازجمعیت ۲میلیون نفری استان حدود۵۰۰هزارنفر برای تصدی این پست در نوبت هستند که چندین حالت دارد.
یک کسانی هستند که رشته شان علوم پزشکی است ودرحال مکاتبه با وزارت علوم برای تغییررشته از علوم پزشکی به علوم سیاسی باتوجه به نیاز استان به این رشته جهت تصدی پست استانداری می باشند.

دوم کسانی که درستاد راهبردی انتخابات ریاست جمهوری خیلی زحمت کشیدند بهرحال وجود این عزیزان برای آرای حداکثری بسیار تاثیرگذار بود به طوریکه اگر این بزرگواران نبودند قطعا به جای دکترروحانی آقای رییسی رییس جمهور بود و آنان یا خودشان ویااینکه گزینه هایی دارند.

سوم چندین فرماندار از استان و استان های همجوار، تعدادی از نمایندگان ادوار مجلس نیز از گرینه های پست استانداری هستند که اگر وزارت کشور نمایندگان استان درمجلس را قابل بدانند و آنان را دراین امردخیل کنند قطعا یکی از عزیزان استاندار خواهندشد.

اما در تازه ترین نظرسنجی برای تصدی پست استانداری کانال تلگرامی اندیشه غرب از میان آقایان لاریجانی رییس مجلس، علی مطهری، مصطفی کواکبیان و محمود صادقی نمایندگان مجلس محتمل ترین گزینه را با احتمال ۹۵درصد آقای لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کردند.

محمدجوادصادقی
جمعه ۲۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵
کد مطلب: 450246
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *