۰

انهدام باند سارقان مسلح و دستگیری شرور مسلح توسط پلیس

فرمانده انتظامي ايرانشهر، از دستگيري و انهدام باند سارقان مسلح و کشف 9 فقره سرقت در اين رابطه خبر داد.
انهدام باند سارقان مسلح و دستگیری شرور مسلح توسط پلیس
به گزارش چهاربهاران، دوستعلی جلیلیان اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی پس از مدت‌ها کار شبانه روزی و پایش اخبار دریافتی، در راستای مبارزه با باند اشرار و سارقان مسلح موفق به شناسایی و دستگیری اعضای یک باند سارقان مسلح شدند.
این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از مدت ها کار شبانه روزی و بعد از هماهنگی با مراجع قضائی، در اقدامی غافلگیرانه 4 سارقان مسلح را در حالی که در مخفیگاه خود در یکی از منازل سطح شهر مخفی شده بودند، دستگیر کردند.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه سارقان، مقادیری سلاح و مهمات کشف شد، بیان داشت: سرکرده این باند دارای سابقه کیفری چندین فقره سرقت مسلحانه و مشارکت در قتل است.
جلیلیان افزود: سارقان دستگیر شده در تحقیقات اولیه به 9 فقره سرقت مسلحانه و عادی در ایرانشهر اعتراف که تحقیقات جهت شناسایی مالباختگان و سایر سرقت های احتمالی این باند همچنان ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت های موجود با قاطعیت با قانون شکنان برخورد می کند تا احساس امنیت در جامعه افزایش یابد.
انتهای پیام/
يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸
کد مطلب: 450211
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *