۰
دانشجویان نگران، مسئولان ساکت؛

اقدام عجیب استاد دانشگاه دریانوردی چابهار و سکوت مسئولان! +عکس

در این گزارش به بررسی ادعای برخی از دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار درباره اقدام یکی از اساتید این دانشگاه پرداخته‌ایم. این اتفاق که باعث نگرانی شدید دانشجویان شده است تاکنون با واکنشی از سوی مسئولین این دانشگاه همراه نشده است.
اقدام عجیب استاد دانشگاه دریانوردی چابهار و سکوت مسئولان! +عکس
به گزارش چهاربهاران، طی روزهای گذشته دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار از بروز اتفاقی عجیب در این دانشگاه خبر دادند.
دانشجویان این دانشگاه مدعی هستند که یکی از اساتید رشته عمران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار که در فضای سیاسی شهرستان چهره شناخته‌شده‌ای است و در دانشگاه مسئولیت اجرایی نیز دارد، از حضور در کلاس و به پایان رساندن سرفصل‌های ارائه شده از سوی وزارت علوم سر باز می‌زند و این اتفاق نه در یک ترم بلکه در اکثر ترم‌ها روی می‌دهد!
ماجرا آنجا جالب می‌شود که دانشجویان این استاد ادعا می‌کنند، این عضو هیات علمی دانشگاه پس از گذشت 2 ماه و اندی از ارائه پروژه‌های درسی توسط دانشجویان هنوز نمرات این درس را وارد سیستم آموزشی دانشگاه نکرده است و دانشجویان با توجه به خطر از دست رفتن وقت قانونی برای ثبت نمره، که باعث حذف درس دانشجویان خواهد شد، نگرانی بسیاری از این بابت دارند و این موضوع وقتی اهمیت پیدا می‌کند که علی‌رغم این اقدام استاد، مسئولین دانشگاه تاکنون واکنشی از خود نشان نداده‌اند.

یکی از دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار ضمن گلایه‌مندی از عدم واکنش مسئولین دانشگاه نسبت به اقدام عجیب یکی از اعضای هیات علمی این دانشگاه، گفت: همواره راه برای مطالبه دانشجویان نسبت به پیگیری علت این امر و رساندن صدای اعتراضات دانشجویی بسته بوده و هر بار به دلیلی اقدامات اعتراضی به حاشیه کشیده شده است.
این دانشجوی معترض در پایان مدعی شد: چند ترم قبل به دلیل سهل انگاری این استاد در موردی مشابه درس 3 واحدی دانشجویان حذف شده بود که متأسفانه در آن اتفاق هم دانشگاه واکنشی از خود نشان نداد و در این بین حق دانشجویان پایمال شد.
انتهای پیام/
 
سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب: 450132
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *