۰
نماینده سابق مردم چابهار در گفتگو با چهاربهاران:

تحریم موشکی ایران یا همان قرار داد sv22 مخالف برجام است

نماینده سابق مردم چابهار گفت: تحریم موشکی ایران یا همان قرار داد sv22 مخالف برجام است و هیچ ربطی به مجلس سنا و ارلمان ندارد.
12
12
یعقوب جدگال در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، اظهار کرد: تجهیزات و سامانه موشکی ما برای دفاع از کشور آماده شده و هیچ کشوری حق دخالت در قدرت ما را ندارد.
وی افزود: پیش‌نویس این طرح که توسط سناتور کورکر و 13 سناتور دموکرات و جمهوری‌خواه ماه گذشته تهیه شده بود خواستار تحریم ایران به‌بهانه‌های موشکی، حقوق بشر و تروریسم است.
جدگال ادامه داد: این تحریم ها گرچه اثراتی بر وضعیت روابط خارجی ایجاد میکند ولی طبق فرمایشات رهبری باید برای مقابله با این تحریم ها به سمت خودکفایی اقتصادی پیش روی کنیم, همانگونه که در تسلیحات نظامی خودکفا شده ایم در حل نیاز های اقتصادی هم خودکفا شویم تا دیگر نیاز به واردات کالای مورد نیاز نباشیم.
نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بر اساس قانون sc22، رئیس جمهور آمریکا می تواند افرادی را که در برنامه موشک های بالستیکی ایران دخالت دارند و هر فردی را که با آنان داد و ستد کند در فهرست تحریم های اجباری آمریکا قرار بدهد. این قانون همچنین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست تحریم های تررویستی قرار می دهد و تحریم تسلیحاتی ضدسپاه اعمال می کند.
وی خاطرنشان کرد: تاریخ و تجربه به ما نشان داده آمریکا استعمارگر دنیا می باشد اگر تحریم و دخالت در خاورمیانه را در پیش گرفته است تنها بخاطر استعمار و منافع اقتصادی خودش است اگر سامانه موشکی نداشتیم تاکنون صدها بار مورد هجوم آمریکا قرار گرفته بودیم و همه معادن و مخازن کشورمان به تاراج رفته بود.
انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
کد مطلب: 424557
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *