۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

کشف یک تن و 390 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان مسلح در انتقال یک تن و 390 کیلوگرم مواد مخدر و توقیف 6 دستگاه خودرو و دستگیری 6 قاچاقچی در این رابطه خبر داد.
یثث
یثث
به گزارش چهاربهاران، سردار حسین رحیمی اظهار کرد: در سلسله عملیات منسجم علیه قاچاقچیان مسلح، یگان‌های عملیاتی شهرستان "سراوان" یک باند بزرگ را که با استفاده از خودروهای تیزرو و کوهستانی قصد جابه جایی مقادیر متنابهی مواد مخدر به صورت مسلحانه در محورهای فرعی شهرستان "سراوان" را داشتند، شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی شبانه روزی، روز گذشته یگان‌های عملیاتی پلیس دو دستگاه خودرو متعلق به اعضای این باند را شناسایی و به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ورود قاچاقچیان به کمین پلیس، گفت: سوداگران مرگ پس از ورود به منطقه کمین و مشاهده یگان‌های عملیاتی پلیس، با تغییر مسیر ناگهانی و تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار از منطقه را داشتند که ماموران پس از هدف قرار دادن لاستیک این خودروها، ضمن دستگیری دو قاچاقچی مسلح در این درگیری، 884 کیلوگرم تریاک را به همراه یک قبضه سلاح غیرمجاز و مقادیر فابل توجهی مهمات را در این رابطه کشف کردند.
سردار رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود از شناسایی یک باند توزیع کننده دیگر موادمخدر که با استفاده از خودروهای سنگین و تیزرو اقدام به جا به جایی مواد مخدر می‌کردند، خبر داد و گفت: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی فنی پلیس مواد مخدر استان با شناسایی و توقیف چهار دستگاه خودرو در محور سه راهی سرکهوران " ایرانشهر"، در بازرسی از آنها 506 کیلوگرم تریاک کشف و چهار قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت‌های پلیس، از آنها خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.
انتهای پیام/
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۳
کد مطلب: 424451
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *