۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

هلاکت تروریست مسلح و عامل شهادت مامور پلیس در ایرانشهر

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت تروریست مسلح و عامل شهادت مامور پلیس ایرانشهر و دستگیری همدست وی در عملیات غافلگیرانه یگان‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس خبر داد.
ل
ل
به گزارش چهاربهاران، سردار حسین رحیمی اظهار کرد: در تاریخ دوازدهم فروردین ماه سال جاری در پی شهادت یکی از ماموران  انتظامی پلیس فرودگاه ایرانشهر، پایش های تخصصی پلیس برای شناسایی عاملان این جنایت آغاز شد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: یگان‌های اطلاعاتی پلیس در تعاقب اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم اشرار و مخلان نظم و امنیت عمومی سرنخ‌هایی از دخالت دو شرور مسلح در این خصوص به دست آوردند.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کاراگاهان پلیس پس از هفته ها اقدامات فنی و تخصصی رد پاهای این اشرار و تروریست های مسلح را در ارتفاعات زردکوه ایرانشهر شناسایی کرده و محل تردد این افراد را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.
سردار رحیمی با اشاره به اینکه این افراد به منظور فرار از قانون به طور مداوم محل اختفای خود را در ارتفاعات تغییر داده و در کپرها مخفی می شدند گفت: روز گذشته این اشرار در کمین یگان های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس گرفتار و به صورت مسلحانه با آنها درگیر شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه اظهار داشت: در این درگیری عامل اصلی به شهادت رساندن مامور پلیس به هلاکت رسید و همدست وی نیز دستگیر شد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه این اشرار که دارای سابقه چندین فقره سرقت مسلحانه و به عنف، تحصیل مال نامشروع و مسروقه، حمل مسلحانه مواد مخدر، آدم ربایی، حمل و نگهداری سلاح غیره مجاز، چندین مورد درگیری مسلحانه با ماموران پلیس و ده ها شرارت دیگر را در پرونده خود دارند، تصریح کرد: از این متهمان یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه کلت کمری، دو تیغه خشاب و مقادیری مهمات مربوطه کشف شد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای اشرار و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد و پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم عمومی برخورد مستمر و قاطع خواهد داشت.
انتهای پیام/
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵
کد مطلب: 424445
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *