۰
مدیرآبفای چابهارخبر داد:

تبدیل وضعیت آب به بحران در ماه مبارک رمضان

چابهار به دلیل کمبود تجهیزات تصفیه در ماه مبارک رمضان با قطعی طولانی اب دراکثر نقاط شهری مواجه شده است.
11
11
 
 
 
مدیرآبفای چابهاردر گفتگو با چهاربهاران، گفت: قطعی آب در بسیاری از نقاط شهری به مدت طولانی وجود دارد با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان قرار داریم ملزم بود که شهروندان از آب مایحتاج و مورد نیاز کافی برخوردار باشند.
 
مسعود شهلی بر افزود: کمبود تجهیزات تصفیه آب با توجه به افزایش جمعیت یکی از علل قطعی آب می باشد، در حال حاضر برای افزایش تاسیسات آبی رایزنی هایی صورت گرفته و به زودی به مرحله اجرا درخواهد آمد.
 
وی ادامه داد: در اقدامات اخیر برای تجهیز دستگاههای تصفیه آب شور به شیرین به میزان مورد نیاز در تاسیسات مان، برنامه ریزی مدونی تدوین شده است به شکلی که بعد از تصویب بودجه سریعا امکانات مورد نیاز مکان یابی و نصب می شود.
 
مدیر آبفای چابهار قطعی آب از یک هفته بیشتر در برخی نقاط شهر را تایید کرد وبا امیدواری گفت: تا قبل از نصب تجهیزات مورد نیاز آب در چابهار، وضعیت جیره بندی مناطق شهری مانند گذشته به شکل عادی بر میگردد ولی این کافی نیست لذا تلاش هایی برای وصل دائم آب صورت گرفته است.
 
شهروندان چابهار از قطعی یک هفته به بالا و حتی ماهیانه آب در برخی از مناطق شهری خبر دادند و اکنون بجای راز و نیاز با خدا بفکر معضل آب مصروفی مورد نیازشان می باشند.
 
انتهای خبر/
 
 
 
 
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵
کد مطلب: 424373
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *