۰
رئیس اورژانس چابهارخبر داد:

هلیکوپتر اورژانس هوایی چابهار تاکنون ۴ پرواز داشته است

رئیس اورژانس ۱۱۵ چابهار گفت: از زمان افتتاحیه اورژانس هوایی تاکنون ۳ پرواز برای زنان باردار و ۱ پرواز برای تصادفات جاده ای انجام شده است که فاصله ۱ ساعته با خودرو در این مسیرها بوسیله هلی کوپتر به ۱۰ دقیقه رسید.
12
12
ابراهیم شکری ئر گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: فاصله این پروازها بین ۸۰ تا ۱۳۰ کیلومتری در نوبندیان، اورکی و درگز بوده و همه امداد و نجات ها با بهبودی حال بیماران در بیمارستان امام علی (ع) چابهار به پایان رسیده است.
وی افزود: نقشه مختصات روستاها و مکانهای دور مرتبط باچابهار برای پیدا کردن سریعتر مسیرهای هلی کوپتر اورژانس هوایی درحال جمع بندی ست.
شکری بیان کرد: از مشکلات اورژانس هوایی چابهار می توان به نبود مکان استراحت خلبانان در محدوده هلی کوپتر اشاره کرد و خلبان مجبور است در اورژانس داخل شهر مستقر باشد که در وقوع حوادث به دلیل فاصله اورژانس ۱۲ دقیقه طول میکشد تا به هلیکوپتر برسند که دراین خصوص اداره بندر میتواند فضایی را به اورژانس بدهد.
رئیس اورژانس چابهار خاطرنشان کرد: اورژانس زمینی چابهار روزانه بصورت میانگین ۱۰ تا ۱۵ عملیات امداد و نجات در خصوص تصادفات و بیماریها در چابهار انجام می دهد.
انتهای پیام/
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب: 423641
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *