۰

عربستانی ها از ایران می ترسند

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران معتقد است که تیمش مقابل الجیش فرصت‌سوزی کرده است.
900
900
به گزارش چهاربهاران، ارسلان مطهری در خصوص شکست تیم نفت تهران مقابل الجیش قطر و ناکامی از رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی خوبی بود و ما فرصت‌هایی خوبی داشتیم. در طرف مقابل فکر می‌کنم در طول 90 دقیقه تیم الجیش فقط یک موقعیت حساس داشت که همان یک موقعیت را گل کرد و گل دوم را هم روی ضد حمله به ثمر رساندند.
وی ادامه داد: ما در دیدار امروز خوب بازی کردیم، فرصت زیادی هم برای گلزنی داشتیم، اما سه چهار موقعیت خوب را از دست داده و فرصت‌سوزی کردیم. باید از مردم تشکر کنم که امروز تیم ما را حمایت کردند و واقعاً انتظار چنین حمایتی را نداشتیم. شرمنده آنها شدیم.
مهاجم تیم فوتبال نفت تهران در واکنش به این مسئله که سال گذشته در همین بازی و مقابل الجیش گلزنی کرد و تیمش به لیگ قهرمانان آسیا رسید و امسال این اتفاق رخ نداد، گفت: چیزی ندارم بگویم.
مطهری درباره اینکه چه اتفاقی افتاده که خودش دو سه هفته از دوران اوج فاصله گرفته و امروز هم نتوانست موقعیت‌هایی که دارد را تبدیل به گل کند، تأکید کرد: دلیل خاصی ندارد و یک روزهایی توپ‌های شما گل می‌شود و یک روز گل نمی‌شود.
وی در خصوص اینکه امروز مشکلی از سوی میزبانی ایران به وجود نیامد و جوسازی عربستانی‌ها به چه علت است، گفت: آنها دنبال بهانه هستند. چه اتفاقی قرار است رخ بدهد. ایران امن‌ترین کشور منطقه است و اتفاقی هم رخ نخواهد داد. عربستانی‌ها از کشور ایران همیشه ترس داشتند و اکنون هم دنبال بهانه هستند. آنها می‌خواهند با بهانه‌های این چنینی جو را به هم بزنند.
مهاجم تیم نفت درباره صحبت‌های منصور قنبرزاده مبنی بر اینکه بازیکنان دیشب پول شام‌شان را خودشان داده‌اند، اظهار داشت: من چیزی در این مورد نمی‌دانم و نمی‌گویم.
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۰
کد مطلب: 422508
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *