۰
مشاور عالی و جوان نماینده حوزه انتخابی چابهار در گفتگو با چهاربهاران:

کاهش بیکاری در استان با بومی پذیری در مراکز تولیدی حاصل می شود/ طرح های نیمه تمام و اجرا نشده در رأس امور وزرا و مطالبه استاندار باشد

مشاور عالی و جوان نماینده حوزه انتخابی چابهار گفت: با اجرای طرح ها و مراکز تولیدی از ظرفیت های بومی در استان باید بهره گرفت.
کاهش بیکاری در استان با بومی پذیری در مراکز تولیدی حاصل می شود/ طرح های نیمه تمام و اجرا نشده در رأس امور وزرا و مطالبه استاندار باشد
عادل شجاعی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، اظهار کرد: استاندار سیستان و بلوچستان از زمان تصدی گری اش توانسته است اقدامات ارزنده ای از قبیل نگاه ملی به استان و استفاده از ظرفیت های بومی در حیطه های مختلف کار را ارتقا دهد ولی انتظار ما بیش از این است.

وی افزود: چابهار دارای جوانان بیکار و خانواده های نیازمند به رفاه معیشتی بیشتر می باشد چنانچه پتروشیمی، فولاد مکران، راه آهن، گاز رسانی و سایر طرح های اجرایی  نتوانند ظرفیت های بومی شهرستان را با اشتغالزایی درآمیزد، مسلما هیچ تاثیر و اتفاقی در توسعه منطقه نخواهد افتاد.

شجاعی با اشاره به کمک رسانی به محرومین بیان کرد:  استاندار باید بیش از پیش نگاه ویژه تری به جنوب استان داشته باشد و این مهم به ثمر نمی رسد مگر با دور اندیشی و تعامل با وزرای دولت در تخصیص اعتبارات مورد نیاز از قبیل آموزش، درمان، اشتغال و جاده که همه اینها با هدف کمک رسانی به محرومین نشأت می گیرد.

وی ادامه داد: در دولت یازدهم طرح هایی مانند ساماندهی کمب چابهار آغاز به کار شد و امیدواریم با تلاش اداره راه و شهرسازی زودتر پایان یابد ولی مناطق حاشیه نشین زیادی وجود دارد و مشخص نیست در دولت دوازدهم به کجا برسد.

مشاورعالی و دستیار جوان نماینده چابهار، نیکشهر،کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار باید با تعامل وزاری دولت دوازدهم در خصوص اوضاع وخیم معیشتی مردم برخی از شهرهای استان دست به کار شود چراکه دست روی دست گذاشتن و منتظر ماندن، مسلما به ساماندهی اوضاع داخلی استان کمک نمی‌کند ما در مقایسه با استانهای مرکزی کشور با امکانات و شرایط نامطلوبی مواجه هستیم که نیازمند کمک رسانی بیشتر دولت است.

وی اذعان کرد: هم اکنون تعرفه برق لحاظ شده در ماه‌های قبل توسط دولت در قبوض مردم لحاظ نشده است و استاندار با پیگیری این قضیه به طور حتم تاثیر بسزایی از لحاظ اقتصادی در معیشت مردم استان خواهد گذاشت به طوریکه طبق اخبار رسیده هنوز تعرفه مناطق گرمسیری در قبوض برخی مناطق لحاظ نشده است.

عادل شجاعی خاطرنشان کرد: مردم محروم استان از بسیاری تجهیزات و امکانات رفاهی می بایست با دوراندیشی و توجه ویژه وزرای دولت دوازدهم به خواسته مطلوب خود برسند اگر قصد کاهش بیکاری را داریم مسلمأ بومی پذیری در مراکز تولیدی مورد توجه باشد؛ استاندار نیز با همت و مردم گرایی بدون در نظر گرفتن جریان های سیاسی غیرمردمی به فکر مردم استان باشد تا آبادانی بیشتر در کنار رضایت مردمی از دولت حاصل یابد.
انتهای پیام/
سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷
کد مطلب: 450176
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *