۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چابهار در گفتگو با چهاربهاران:

شهدای گمنام، ذخاير الهی برای تقويت فضای معنوی و ايثارگری جامعه هستند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چابهار گفت: ورود ۱۵ شهید گمنام که ذخاير الهی برای تقويت و ايثارگری جامعه هستند بار دیگر فضای معنوی به استان سیستان و بلوچستان دادند.
شهدای گمنام، ذخاير الهی برای تقويت فضای معنوی و ايثارگری جامعه هستند
علی داورنیا در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، با اشاره به ورود شهدا به استان اظهار کرد: ورود شهدای گمنام علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره رزمندگان اسلام باعث قوت قلب و آرمان گرایی اسلامی مردم می شود چرا که در این دوران از تاریخ بسیاری از اجنبی های طاغوتی همچون آمریکا و انگلیس بسیار ریزبینانه، فرهنگ اسلامی ما را با انتشار عکس، فیلم و مطالب حرام مورد هدف قرار داده اند مسلما مراسم پاسداشت این شهدای گرانقدر باعث وطن پرستی اسلامی جوانان ما می شود.
وی افزود: اگر این شهدا نبودند مسلما حال و روز ما با سوریه و یمن فرق چندانی نداشت و شهدای گمنام که تنها با خدای خود عهد و پیمان بستند؛ ضامن امنیت و آرامش امروزمان می باشند.
داورنیا بیان کرد: امروز یاد شهید قهرمان محسن حججی در جهان فراگیر شده است و این شهدا هم مانند شهید حججی برای دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت و در راه خدا به میادین جهاد فی سبیل الله رفتند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چابهار گفت: اگر فرهنگ پاسداشت شهدا فراگیر شود مسلما تبعات مثبت دنیوی و اخروی برای جامعه خواهد داشت به طوریکه رضایت خدا در گرو رضایت شهداست، ما با پیش برد راه اهل بیت و عمل به مقدسات اسلامی خون شهدا و دل هایشان را زنده و خشنود نگاه خواهیم داشت و این رضایت خداوند را به همراه دارد.
وی با بيان اينكه عيار اخلاص شهدای گمنام بالاست، خاطرنشان كرد: شهدای گمنام ذخيره‌ايی هستند كه خداوند به ملت ايران ارزانی داشته تا فضای معنوی و ايثارگری در جامعه تقويت شود؛ شهدای گمنام دارای قدمتی هستند كه با حضورشان زوايای جديدی از دفاع مقدس آشكار می‌شود.
داورنیا شهدای گمنام را يكی از ناگفته‌های جنگ دانست و متذكر شد: شهدا با ورودشان موجی را ايجاد می‌كنند كه فضای جامعه را عطرآگين كرده و اين جزو رمز و راز كار خداست.
انتهای پیام/
يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب: 450065
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *