۰
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار:

پویش چهل چراغ گامی برای بهبود معیشت زندگی مردم است/توزیع کالا و بسته های بهداشتی بین خانواده های نیازمند دشتیاری

عبدالستار چاکرزهی گفت: در راستای اجرای طرح ملی پویش «چهل‌چراغ» و «رفیق خوشبخت ما» به نیابت از سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توزیع کالا و سبدهای بهداشتی در روستاها کم برخوردار دشتیاری توزیع شد.
پویش چهل چراغ گامی برای بهبود معیشت زندگی مردم است/توزیع کالا و بسته های بهداشتی بین خانواده های نیازمند دشتیاری
عبدالستار چاکرزهی؛ سرپرست جمعیت هلال احمر چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: این جشنواره همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی آغاز شده و تا دهه مبارک فجر اجرا خواهد شد.
 
وی افزود: شیرخشک، کفش، موکت، بخاری و سبد بهداشتی در روستای کم برخوردار سهیلِ امام بخش، بخش باهوکلات شهرستان دشتیاری توسط جمعیت هلال احمر چابهار توزیع شد.
 
سرپرست جمعیت هلال احمر چابهار تصریح کرد: در رویداد «چلچراغ» داوطلبان نیت می‌کنند تا در ایام اجرای طرح چهل چراغ و تا ۴۰ روز به نیابت از سردار سلیمانی امور خیر را به انجام رسانند و ثواب آن را به روح شهید سلیمانی هدیه کنند.
 
وی با اشاره به اینکه این اقدامات غالباً با محوریت مقابله با کرونا و کمک به نیازمندان است گفت: مصادیق و نمونه‌های این امور خیر با محوریت کمک به بیماران کرونایی، کمک به شهروندان در راستای مقابله با کرونا، ایمن‌سازی شهر در برابر شیوع این ویروس، کمک به نیازمندان و اجرای برنامه های فرهنگی توسط جوانان است.

چاکرزهی خاطرنشان کرد: جوانان و داوطلبین هلال احمر از نوروز ۹۹ تاکنون با انجام اقداماتی مانند غربالگری، شرکت در طرح آمران سلامت، ناظران سلامت و … خدمات متعددی را برای مقابله با کرونا انجام داده اند.

انتهای پیام/
 
 
 
 
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
کد مطلب: 456306
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *