۰
امام جمعه چابهار به مناسبت هفته بسیج؛

موسس حقیقی بسیج پیغمبر (ص) است/ هدف برخی مسئولین ذلیل کردن مردم است

امام جمعه چابهار گفت: این گرفتاری های امروز دلیلش یکی غفلت مسئولین کشور از بسیج می باشد چراکه در رشد، توسعه، اقتصاد و فرهنگ تنها بسیج می تواند به سر منزل مقصود برساند و دیگری تکبر برخی از مسئولین کشور که عارشان می آید پیش بسیج زانو بزنند ولی با کافر اروپایی مذاکره می کنند.
موسس حقیقی بسیج پیغمبر (ص) است/ هدف برخی مسئولین ذلیل کردن مردم است
به گزارش چهاربهاران حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی در دیدار با فرمانده سپاه شهرستان چابهار به مناسبت آغاز هفته بسیج اظهار کرد: تشکیل بسیج موجب سربلندی و تداوم انقلاب شد، و حضرت امام راحل (ره) انقلاب را به دست مردم دادند و این حکومت توسط بسیج مردمی تشکیل شده است.
وی با اشاره به تاثیر بسیج در توسعه کشور افزود: موسس بسیج مانند اصل اسلام خود پیغمبر است منتهی نگاه به فرمایشات امام راحل دور از مسائل حاشیه ای می باشد چراکه در وصیت نامه خود گفتند اگر مسئولین کشور نسبت به بسیج غافل شوند دچار عذاب الهی خواهند شد.
وی با اشاره به نادیده گرفته شدن بسیج توسط دولت تدبیر و امید ادامه داد: خودشان را پیش اروپایی ها ذلیل می کنند، این همه سردار غیب پرور می گوید ما حاضریم به دولت کمک کنیم ولی برخی از این مسئولین می خواهند مردم را ذلیل کنند.
امام جمعه شهرستان چابهار تاکید کرد: گاز رسانی به سیستان و بلوچستان نیز بر اثر تفکر بسیجی بوده، ولی متاسفانه می بینند و انکار می کنند، بسیج باید در مدارس به دانش آموزان معرفی شود تنها فکر بسیجی توانسته این مملکت را پابرجا قرار دهد.
وی با اشاره به شهدای بزرگ کشور عنوان کرد: طهرانی مقدم ها پدر موشکی ایران و شهید برونسی ها با تفکر بسیجی توانستند کشور را در مقابل دشمن حفظ کند و این ها همه از مدرسه بسیجی رشد یافتند نه مدارس اروپایی که برخی مسئولین برایشان افتخار شده است.
حجت الاسلام موسوی بسیج را حلال مشکلات کشور دانسته و تشریح کرد: بسیج می تواند مشکلات نظامی، اقتصادی و فرهنگی کشور را حل کند این قرارگاه خاتم‌الانبیا در دامن بسیج قرارگاه شده است، توتال آمد و بیژن زنگنه افتخار می کرد وقتی رفت، فرهنگ بسیجی آمد و تو دهن این توتال زد و این فاز را عملیاتی کرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ما باید قدر بسیج را بدانیم این امنیت و آرامش را بسیج به وجود آورده است، در بحث تفکر بسیجی بزرگترین کاروان های مالی از سیستان و بلوچستان در زمان جنگ به لشکر ثارالله حاج قاسم سلیمانی از چابهار بسیج به جبهه ارسال شده است و همواره این شهرستان نماد واقعی تفکر بسیجی می باشد.
انتهای پیام/
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶
کد مطلب: 452399
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *