۱

بیرق حرم مطهر حضرت علی (ع) میهمان عزاداران چابهاری در شب 23م ماه مبارک رمضان

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد منطقه ویژه چابهار گفت: پرچم مطهر حرم امام علی (ع) شب 23م ماه مبارک امسال در مساجد چابهار گردانده می شود.
بیرق حرم مطهر حضرت علی (ع) میهمان عزاداران چابهاری در شب 23م ماه مبارک رمضان
بهنام گرگیچ مقدم در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: پرچم متبرک مولی الموحدین فردا شب ابتدا در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام ساعت ۱۰الی ۱۰:۲۵ بعد از آن در مسجد امام رضا(ع) از ساعت ۱۰ و نیم و به ترتیب در مساجد امام علی (ع)، مسجد دانشگاه دریانوردی، مسجد پیامبر اعظم منطقه آزاد، مسجد آل رسول (ص) و مسجد امام حسین (ع) تا سحر در بین عزادراران و مومنان گردانده می شود.
​وی با اشاره به قرار گرفتن بیرق همزمان با ایام شهادت امیرالمونین افزود: حضور معنوی این پرچم فضای خاصی به عبادت مردم در مساجد چابهار خواهد داد بطوری که مشتاقان امام رئوف با استقبال گرم از این بیرق درد ودل های خود را با تبرک به مولی الموحدین در میان خواهند گذاشت.
​وی در خصوص اقدامات کانون مساجد در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: به جز ب
رنامه بیرق گردانی که کار دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد منطقه ویژه چابهار می باشد برای خدمات مردمی؛ ویزیت رایگان نیز انجام شده است.
گرگیچ مقدم خاطرنشان کرد: درضمن کلاس های طرح اوقات فراغت در چابهار آغاز به کار کرده که متقاضیان می توانند با مراجعه به مساجد چابهار از جزئیات و برنامه های مختلف آگاه شوند.
خبرنگار: حامد رهبر کهخا
​انتهای پیام/
 
پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۸
کد مطلب: 451609
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *