امروز: دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

اوقات شرعی

 آرای ‌

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آرای ‌"رئیسی" و "قالیباف" ‌بالاتر از "روحانی" است، گفت: در شأن جهانگیری نبود ‌به‌عنوان نامزد پوششی در انتخابات حضور یابد.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹:۴۴
 نظارت ۱۰ هزار نیرو بر روند برگزاری انتخابات در سیستان و بلوچستان

​رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات استان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۲ هزار صندوق اخذ رأی در استان پیش‌بینی شده که بین ۳ تا ۵ نفر از بدنه ۱۰ هزار نفری هیئت نظارت برای حضور در مکان هر صندوق در نظر گرفته شده است.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶:۴۰
کاندیداهایی بدون برنامه و تخصص که فقط پشتوانه فامیلی دارند

شیوه های تبلیغات انتخاباتی در این دوره در سیستان و بلوچستان نیز تغییر کرده و در این میان عجیب ترین افراد، کسانی هستند که ادعای انتخاب شدن فقط به دلیل پشتوانه فامیلی را دارند.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳:۴۴
بارش های رگباری همراه با رعد وبرق و تندباد در سیستان و بلوچستان

کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از امروز شاهد رشد ابر در سطح استان به ویژه در نیمه شمالی خواهیم بود که منجر به بارش های رگباری همراه با رعد و برق و تندبادهای موقتی می شود.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷:۲۵
 یک مدرسه خیری در خاش سیستان و بلوچستان افتتاح شد

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: یک مدرسه خیری در روستای کمال آباد شهرستان خاش واقع در جنوب استان به بهره برداری رسید.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵:۰۸
 کشاورزی، گردشگری و دریا از ظرفیت های مهم اشتغالزایی در بخش زرآباد است

امام جمعه اهل سنت بخش زرآباد واقع در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کشاورزی، گردشگری و دریا از ظرفیت های مهم برای اشتغالزایی، توسعه و آبادانی بخش زرآباد است که باید از این ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال جوانان استفاده کرد.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۲:۲۶
شور انتخاباتی درسیستان وبلوچستان بالا گرفت/حاشیه شهر همچنان مظلوم

با توجه به مدت زمان اندکی که تا ۲۹ اردیبهشت باقی مانده شور انتخاباتی در سیستان و بلوچستان بالا گرفته اما متاسفانه باز هم مردم حاشیه شهرها و مناطق کم برخوردار مظلوم مانده اند.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱:۵۰
29 اردیبهشت استحکام نظام و یاس و ناامیدی دشمنان را خواهد داشت
مولوی ترنجزر:

29 اردیبهشت در عین حال که مطالبه و مطلوب رهبر بزرگوار انقلاب می باشد موجب استحکام نظام و باعث یاس و ناامیدی دشمنان خواهد بود.
پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۵:۲۷
 چهار رزمی کار سیستان و بلوچستان در رقابت های قهرمانی کشور حضور دارند

زاهدان - ایرنا - رئیس هیات ورزش های رزمی سیستان و بلوچستان گفت: چهار رزمی کار استان در قالب تیم کیک بوکسینگ سازمان منطقه آزاد چابهار در رقابت های قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی فدراسیون کارگری جهموری اسلامی ایران شرکت کردند.
پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳:۴۸
اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشکده اقتصاد مقاومتی شهیدعلی یزدانی در زاهدان افتتاح شد

اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشکده اقتصاد مقاومتی شهیدعلی یزدانی، با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱:۲۸