امروز: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

اوقات شرعی

وبلاگستان /
موج وبلاگی

دی حماسه ماندگاری که هوشیاری و مکتبی بودن ملت ایران را بار دیگر به اثبات رساند.
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸:۲۷
مسابقه وبلاگی مدافعان حریم حرم

مسابقه وبلاگی با موضوع مدافعان حریم حرم و شهدای مدافع حرم در قالب های متنوع با همکاری سایت حرف تو راه اندازی شد. از تمام وبلاگ نویسان دعوت می شود برای شرکت در مسابقه آثار تولیدی خود را به آدرس سایت جشنواره ارسال نمایند.
دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۵:۵۹
موج وبلاگی

موج وبلاگی به مناسبت هفته بسیج برگزار می‌کند، این موج با عنوان " بسیج انقلابی و خدمتگزار" از تاریخ 30 آبان لغایت 5 آذر سال جاری برگزار میشود.
دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۹:۳۰
نقش واهمیت ورزش های بومی و محلی در مدارس

بازی‌های بومی و محلی سرشار از آداب، رسوم و خرده فرهنگ‌هایی است که بیانگر فرهنگ غنی و اصیل مردمان هر دیار است، بازی‌های بومی و محلی، بخشی از این آداب و آیین‌هاست که سرمایه فرهنگی و میراث معنوی ایران اسلامی محسوب می‌شود.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲:۴۳
جنبش/ دفاع همچنان باقی است

دفاع مقدس از قله های رفیع تاریخ انقلاب اسلامی در کشور محسوب می شود که به همه جهان نشان دادند امت اسلامی تا خون در رگ هایشان جریان دارد پای ارزش ها و اعتقادات خود ایستاده اند و این دفاع هر روز پر رنگ تر می شود. شاید نوع و ساختارش عوض شده باشد ولی اصل آن پا برجاست.
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۳:۴۴
ارتباط خشونت با ذات گرایی

مولای ما در ذات خدا خشن بود اما در غیر آن با مردم مدارا می کرد. رسول خدا مردم را از ملامت او بازداشت. ما هم خشونت ذات گرایان متدین جامعه خود را اگر به خدای آنها منسوب است تقبیح نکنیم و زبانمان را از آنها برداریم.
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹:۴۳
حرف هایی که نباید به نامزدتان بزنید

شما نیازمند آن هستید که درباره نحوه رفتار با او کمی خاص باشید . به آنچه که می باید گفته شود یا نه توجه کنید چرا که بر زبان آوردن بعضی حرفها موجب دردسرتان می گردد
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷:۵۹
حکایت شیطان رجیم

همه ی مردم جمع شدند و شیطان وسایلی از قبیل: غرور، خودبینی، شهوت، مال اندوزی، خشم، حسادت، شهرت طلبی و دیگر شرارت ها را عرضه کرد...
پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱:۴۰
اگر در سوریه نجنگیم...

پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR طرح «اگر در سوریه نجنگیم...» را براساس بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ی حضور مستشاری جمهوری اسلامی ایران در درگیری‌های سوریه منتشر می‌نماید.
پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸:۰۰