امروز: سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶

اوقات شرعی

اخبار استان / آخرین عناوین سرویس
 انتخابات در سیستان و بلوچستان با تلاش پرسنل انتظامی در امنیت کامل برگزار شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از عملکرد پرسنل انتظامی استان در زمینه برگزاری انتخابات، گفت: انتخابات سیستان و بلوچستان با تلاش پرسنل انتظامی در امنیت کامل برگزار شد و دشمنان با حضور حداکثری مردم ناامید شدند.
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹:۲۰
 مردم سیستان و بلوچستان در بحران معیشتی‌اند/ مشکلات معیشتی با انتخاب صحیح در مدیریت کشور قابل حل است

مدیر حوزه علمیه اهل سنت "طوبی" با اشاره به اینکه مشکلات معیشتی با انتخاب صحیح در مدیریت کشور قابل حل است، گفت: مردم باید رئیس‌جمهوری انتخاب کنند که برای وعده‌های خود برنامه و زمان‌بندی داشته و در قبال وعده‌هایی که به مردم می‌دهد پاسخگو باشد.
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸:۳۵
 تامین امنیت انتخابات با بیش از ۱۳ هزار نیروی پلیس در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: برای تامین امنیت انتخابات بیش از ۱۳ هزار پلیس در جای جای استان از روز ۲۸ اردیبهشت‌ماه تا ۴۸ ساعت بعد از آن یعنی یک روز پس از انتخابات به طور کامل در آماده‌باش هستند.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۳:۵۵
 آرای ‌

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آرای ‌"رئیسی" و "قالیباف" ‌بالاتر از "روحانی" است، گفت: در شأن جهانگیری نبود ‌به‌عنوان نامزد پوششی در انتخابات حضور یابد.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹:۴۴
 نظارت ۱۰ هزار نیرو بر روند برگزاری انتخابات در سیستان و بلوچستان

​رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات استان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۲ هزار صندوق اخذ رأی در استان پیش‌بینی شده که بین ۳ تا ۵ نفر از بدنه ۱۰ هزار نفری هیئت نظارت برای حضور در مکان هر صندوق در نظر گرفته شده است.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶:۴۰
کاندیداهایی بدون برنامه و تخصص که فقط پشتوانه فامیلی دارند

شیوه های تبلیغات انتخاباتی در این دوره در سیستان و بلوچستان نیز تغییر کرده و در این میان عجیب ترین افراد، کسانی هستند که ادعای انتخاب شدن فقط به دلیل پشتوانه فامیلی را دارند.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳:۴۴
بارش های رگباری همراه با رعد وبرق و تندباد در سیستان و بلوچستان

کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از امروز شاهد رشد ابر در سطح استان به ویژه در نیمه شمالی خواهیم بود که منجر به بارش های رگباری همراه با رعد و برق و تندبادهای موقتی می شود.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷:۲۵
 یک مدرسه خیری در خاش سیستان و بلوچستان افتتاح شد

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: یک مدرسه خیری در روستای کمال آباد شهرستان خاش واقع در جنوب استان به بهره برداری رسید.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵:۰۸
 کشاورزی، گردشگری و دریا از ظرفیت های مهم اشتغالزایی در بخش زرآباد است

امام جمعه اهل سنت بخش زرآباد واقع در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کشاورزی، گردشگری و دریا از ظرفیت های مهم برای اشتغالزایی، توسعه و آبادانی بخش زرآباد است که باید از این ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال جوانان استفاده کرد.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۲:۲۶
29 اردیبهشت استحکام نظام و یاس و ناامیدی دشمنان را خواهد داشت
مولوی ترنجزر:

29 اردیبهشت در عین حال که مطالبه و مطلوب رهبر بزرگوار انقلاب می باشد موجب استحکام نظام و باعث یاس و ناامیدی دشمنان خواهد بود.
پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۵:۲۷