امروز: سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

اوقات شرعی

تولیدی / آخرین عناوین سرویس
قیمت های سرسام آور برخی آرایشگاههای چابهار/عدم نظارت برخی دستگاههای نظارتی بر قیمت ها
گرانی های بی دلیل در برخی از واحدهای عرضه و فروش

برخی از شهروندان در خصوص عدم جوابگویی اداره صنعت و معدن چابهار در راستای نظارت بر دستمزد آرایشگاه های سطح شهر گلایه مندند.
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴:۴۷
بحران بی آبی ۴۳۸ روستا در تنها بندر اقیانوسی کشور/ انتظار بیش از ۳۰۰ هزار نفر روستایی در جنوب سیستان و بلوچستان ۵۰ ساله شد
گزارشی از بحران بی آبی که وعده های مسئولان در چابهار جوابگوی آن نیست

بیش از 50 سال‌ است که 90 درصد روستانشینان چابهار فاقد شبکه آبرسانی هستند و خشکسالی‌های 18 سال اخیر کمبود آب را برای ساکنان 438 روستای چابهار به فاجعه تبدیل کرده‌ است حتی برخی روستاییان جان خود را به ‌سبب ابتلا به برخی بیماری‌های واگیری که دلیل آن استفاده مشترک انسان و حیوان از یک منبع مشترک آب (هوتگ) است، از دست می‌دهند.
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰:۰۰
شهرداری سرپناه شبانه را بیشتر حمایت کند/نیروی انتظامی معتادین سطح شهر را به سرپناه ها تحویل دهد/ بهداشت و درمان چابهار نظارت بیشتری بر عرضه داروهای ترک اعتیاد کمپ های خود داشته باشد
رئیس بهزیستی شهرستان چابهار:

رئیس بهزیستی چابهار گفت: برای ریشه کن شدن اعتیاد در سطح شهرستان باید نیروی انتظامی، شهرداری و حوزه نظارت بر درمان وارد عمل شوند و با اقدامات بموقع مانع افزایش اعتیاد و زباله گردها در سطح چابهار باشیم.
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳:۲۷
شفاف سازی اموال وزرای اذهان عمومی را به دولت دوازدهم خوش بین تر می کند
مشاورعالی و دستیار جوان نماینده چابهار، نیکشهر،کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی:

مشاورعالی و دستیار جوان نماینده چابهار، نیکشهر،کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای دولت دوازدهم با شفاف سازی لیست اموال خود و فرزندانشان علاوه بر اینکه اذهان عمومی را به دولت خوش بین تر می کنند، بند قانون اساسی را در این خصوص اجرا کرده اند.
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲:۱۹
انتخاب وزرای دولت دوازدهم با وعده های انتخاباتی ریاست جمهوری مطابقت ندارد
کارشناس مسائل سیاسی:

کارشناس مسائل سیاسی گفت: ریاست جمهوی جوان گرایی و و وزرای دارای تخصص اقتصادی را برطبق وعده های انتخاباتی در کابینه خود قرار نداد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹:۰۰
 احداث پارک 34 هکتاری کنارک نیازمند مشارکت منطقه آزاد چابهار است
شهردار کنارک:

شهردار کنارک در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: احداث پارک 34 هکتاری کنارک نیازمند مشارکت و مساعدت منطقه آزاد چابهار است تا سرانه اندک فضای سبز این شهر ساحلی به میانگین کشوری نزدیک شود.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۱:۰۳
در 4 ماهه اول امسال 10 میلیون دلار کالا از مرزریمدان چابهار به کشور پاکستان صادر شد
معاون استاندار سیستان وبلوچستان وفرماندار شهرستان ویژه چابهار:

معاون استاندار سیستان وبلوچستان وفرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: 10میلیون و 618 هزار دلار کالا از ابتدای امسال تا پایان تیرماه از مرز ریمدان این شهرستان به کشور پاکستان صادر شده است.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۷:۰۰
دولت دوازدهم مبارزه با فقر را در اولویت کار خود قرار دهد
امام جمعه اهل سنت مسجد امام حسین(ع) چابهار:

امام جمعه اهل سمت مسجد امام حسین(ع) چابهار گفت: دولت دوازدهم مبارز با فقر را در اولویت کار خود قرار دهد چرا که گرسنگی و عدم آسایش عامل ورود دشمن در میان عوام است.
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱:۳۸
 برای ساخت 4 دهکده توریستی درسواحل عمان 10 میلیارد ریال تصویب شد
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان:

مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان گفت: برای ساخت 4 دهکده توریستی درسواحل رمین، چابهار، کنارک و درک 10 میلیارد ریال تصویب شد، همچنین زیرساخت های لازم برای توسعه گردشگری در این سواحل آماده می شود.
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷:۵۹
ممنوعیتی برای برق رسانی به کمب چابهار نداریم/ راه و شهرسازی باید برای ساماندهی سکونتگاه کمب بدون تعلل و با سرعت بیشتری عمل کند
رئیس اداره برق چابهار:

رئیس اداره برق چابهار گفت: طبق دستور دادستانی برق رسانی به کمب چابهار را انجام می دهیم ولی راه و شهرسازی چابهار باید ساماندهی اراضی کمب را برای مجوز برق رسانی و نصب کنتور اداره برق با سرعت بیشتری انجام دهد.
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۶:۰۰